O nás

Dovolte abychom se představili. Žijeme s kočičkami, pejsky, papouškem a třemi báječnými dětmi v rodinném domě v Praze. Přes léto se stěhujeme do našeho druhého domu blízko Prahy, kde máme koně,klid a nádhernou přírodu.


Ragdollům jsme propadli před šesti lety, kdy jsme si pořídili naši první ragdollí slečnu. K chovu jsme se odhodlali až o řádku let později a přizpůsobili jsme mu život. Koťátka od nás jsou zdravá (rodiče jsou testovaní na FIV, FeLV, HCM a PKD) a maximálně vymazlená! Kočičky bydlí s námi, mohou do všech místností i na venkovní, oplocenou terasu. Pro naše koťátka hledáme jen tu nejbáječnější, milující rodinu nebo člověka. S chovem rádi poradíme.


                                    S láskou,

                                              Alice s rodinou

Bella, psí parťák našeho kočičího gangu.

Život s chovným kocourem nebývá snadný. Značkuje si svoje teritorium silně páchnoucí močí a když hledá dámskou společnost, bývá velice hlasitý. Snažíme se ovšem nabídnout našemu kocourovi co nejlepší podmínky pro život, lásku i péči.

O ŽIVOTĚ KOČEK U NÁS DOMA...

Naši miláčci žijí nejen v našem domě, žijí hlavně s námi. Nejsou zavření v žádné separované místnosti, jsou všude tam, kde jsme my. Máme přesně takový počet chovných koček a takový počet koťat, jaký jsme schopni "mít v obýváku". Naše koťátka od nás odcházejí naprosto socializovaná, znají zvuk vysavače, mixéru, televize a jsou vymazlená námi a našimi dětmi. Ragdoll je velice citlivá, láskyplná kočička a vývoj v takovém prostředí podtrhuje jeho úžasnou psí povahu. To nejde popsat, to se musí zažít! :)

Taky jste si vždycky přáli nádhernou kočku, která se chová jako pes?

Občas se setkávám s dotazem, jestli si koťátko bude rozumět s pejskem. Mohu Vás ujistit, že naše koťata jen tak něco nerozhodí. :)

.. ale abych tedy odpověděla přímo k dotazu -  pejsky máme taky. A ano, v mínusových teplotách závidí kočkám domácí toaletu. :)